HR SQUARE 97

Adverteren in HR Square?
Contacteer Erik Vermeiren, 053/82.60.94, Mail: Erik Vermeiren

SD Worx

Dag van de Payroll Professional 2010

Omschrijving:
Alle informatie op de website van SD Worx

Als uw leerpartner wil SD Worx op de Dag van de Payroll Professional die medewerkers belonen die dag in dag uit voor een correcte loonverwerking zorgen.

Op deze dag willen we samen met u onze passie voor leren en groei delen. We hebben hiervoor 8 verschillende workshops ontwikkeld welke u als medewerker en ook uw organisatie kan doen groeien. Door de aanwezigheid van 250 'payrollcollega's' heeft u ook voldoende de mogelijkheid om ervaringen met elkaar te delen.

We bieden u 8 informatieve sessies van elk 1,5 uur waarvan u er 3 kan kiezen:

1. Uw € in activaland
2. De kostenbepaling van uw wagenpark
3. Kan de WN switchen tussen de verschillende systemen van tijdskrediet
4. Proeven van HR-processen
5. Uw link met de boekhouding en de payrollrapportering
6. Efficiënt communiceren over payroll
7. Heet van de naald
8. Ademhalingstechnieken om stressmomenten op te vangen

Tijdens de lunch vindt u op onze payrollmarkt alle facetten van het hele payrollgebeuren terug. Vanuit de binnenwereld van SD Worx stellen we u graag onze tools voor om uw job efficiënter en aangenamer te maken en kan u deze in werking zien, uitproberen of testen. Misschien gaat u wel naar huis met de prijs voor 'Payroll Professional van 2010' op basis van je vakkennis.
Sowieso krijgt u 20% korting op alle opleidingen waarvoor u zich tijdens de Payroll Professionaldag inschrijft.

Plaats:
Antwerpen
SD Worx

Datum:
Donderdag 7 oktober 2010 van 9.00 tot 16.30 met aansluitend receptie
of vrijdag 8 oktober 2010 van 9.00 tot 16.30 met aansluitend receptie

Contact:
SD Worx
03 220 22 84

anja.corstjens@sdworx.com

Alle informatie op de website van SD Worx